Volná pracovní místa

Pracovní pozice: Strojník, strojnice

Stručný popis pozice

Jedná se o pracovní pozici operátora výrobního stroje v třísměnném provozu. (práce je vhodná pro muže i ženy).

Co Vás čeká...

Náplní práce je obsluha automatické linky pro výrobu/tažení drátů, příprava vstupního materiálu, odvoz hotových výrobků do skladu, provádění zkoušek poměrovou metodou, evidence výrobních údajů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít…

Pozice vhodná pro všechny, kdo jsou schopni samostatné zodpovědné práce, ideální kandidát by však měl být vyučen, obor strojírenství, obrábění kovů nebo hutnictví, zkušenosti s VZV a jeřáby výhodou.

Požadujeme: samostatnost, dochvilnost, pečlivost, spolehlivost, základní znalost PC a ochotu učit se novým věcem.

Co nabízíme…

Férové ohodnocení od 30.000 - 35.000 Kč (po zaučení), zázemí stabilní ryze české firmy s více než 30 let tradicí, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, vánoční a letní prémie, příspěvek na penzijní pojištění.