Naše produkty

Vyberte, co potřebujete

3d ohýbaný drát
  • 3d ohýbaný drát
  • 3d ohýbaný drát

3d ohýbaný drát

Vyrábíme jako jediní v České republice a jako jedni z mála v Evropě svůj vlastní drát pro 3D ohýbání v souladu s přísnou automobilovou normou IATF 16949 certifikovanou jednou z nejprestižnějších certifikačních společností TUV Nord !

 

Nabízíme veškeré možné tvary a typy dle požadavků zákazníka. Soustřeďujeme se na stálost a přesnost výrobku.

Máme v každém okamžiku skladovou zásobu více než 1000 t drátu v různých průměrech a jakostech z vlastní produkce, což nám umožňuje vyhovět jakékoli Vaši poptávce rychle a efektivně.

Dráty jsou ohýbány na 3D CNC strojích předního německého výrobce WAFIOS. Dokážeme ohýbat průměry od 2,00 mm do 10,00 mm v různých jakostech. 

Rovnáme a krátíme dráty na délky i více než 3000 mm.

 

Použití 

Mezi naše výrobky patří závěsné háky, háčky pro lakovny, drátěné kotvy, zarážky, táhla, drátěné vzpěry, drátěné kliky, kličky… Spolupracujeme s předním světovým výrobcem dílů do bílého zboží (lednice, myčky, trouby…), výrobci dílů do automobilů (sedačky, kliky...) a podobně.

Zaměřujeme se na výrobu velkých sérií, ale díky nepřebernému množství drátu skladem umíme pružně reagovat i na malé série.

 

Servis 

Vyhovíme nejpřísnějším požadavkům Automotive sektoru, jak po stránce přesností a opakovatelností, tak po stránce dokumentace a navazujícího servisu s tímto spojeným.

 

Video

Podívejte se na krátký klip z výroby.

 

Léta zkušeností

Ocelové dráty vyrábíme od roku 1995. Unikátní know-how, které jsme získali v průběhu let, nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Řízení jakosti

V roce 2019 získala společnost TRITREG - Třinec, s.r.o. certifikaci IATF 16949: 2016 od renomované skupiny TÜV Nord. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Nezávislá laboratoř

Naše nezávislá laboratoř vydává certifikáty podle EN 10204/3.1 a zajišťuje, že všechny výrobky splňují předepsané specifikace.