Naše produkty

Svařované komponenty

Vyrábíme jako jediní v České republice a jako jedni z mála v Evropě svůj vlastní drát pro 3D ohýbání a následné svařování v souladu s přísnou automobilovou normou IATF 16949 a umíme svařovat dle normy pro kolejovou techniku ČSN EN 15085 – 1.

Nabízíme veškeré možné tvary a typy dle požadavků zákazníka. Soustřeďujeme se na stálost a přesnost výrobku.

Máme v každém okamžiku skladovou zásobu více než 1000 t drátu v různých průměrech a jakostech z vlastní produkce, vlastní 3D ohýbací stroje a rovnačky drátů což nám umožňuje vyhovět jakékoli vaší poptávce rychle a efektivně.

Dráty jsou svařovány na moderních plně automatických robotizovaných střediscích předních světových výrobců. Disponujeme více typy robotů a stacionárních svářeček pro pokrytí všech možných typů svárů a technologií…

Použití 

Mezi naše základní svařované výrobky patří vázací závěsná oka různých velikostí, svařené drátěné komponenty pro skladovou techniku potažmo jednotlivé svařované komponenty pro následnou kompletaci u zákazníka.

Specializujeme se na svařené konstrukce a rámy sedadel pro různá použití v automotive, rail nebo nábytkářském průmyslu.

Zaměřujeme se na výrobu velkých sérií, ale díky nepřebernému množství drátu skladem umíme pružně reagovat i na poptávky kusové výroby.

Spolupracujeme s výrobci drátěného programu, případně můžeme nabídnou výrobu drátěného programu dle vaší výkresové dokumentace.

Servis 

Vyhovíme nejpřísnějším požadavkům Automotive sektoru, jak po stránce přesností a opakovatelností, tak po stránce dokumentace a navazujícího servisu s tímto spojeným.

Video

Podívejte se na krátký klip z výroby.Video nelze zobrazit, protože nejprve musíte přijmout soubory cookies.

Léta zkušeností

Ocelové dráty vyrábíme od roku 1995. Unikátní know-how, které jsme získali v průběhu let, nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Řízení jakosti

V roce 2019 získala společnost TRITREG - Třinec, s.r.o. certifikaci IATF 16949: 2016. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Nezávislá laboratoř

Naše nezávislá laboratoř vydává certifikáty podle EN 10204/3.1 a zajišťuje, že všechny výrobky splňují předepsané specifikace.